Jacob Knudsens Vej 16A og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Åbyhøj - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Åbyhøj. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Åbyhøj er to nye boliger netop kommet til salg. Den første er en villa på Jacob Knudsens Vej 16A. Denne luksuriøse bolig byder på 160 kvadratmeter fordelt på fem rum.

Villaen ligger på en grund på 403 kvadratmeter og er udbudt til en pris på 7.198.000 DKK.

På Tousvej 89, 1 th, finder man en ejerlejlighed til en noget lavere pris på 2.648.000 DKK. Lejligheden har et boligareal på 77 kvadratmeter fordelt på tre rum.

Det store grundareal på 4950 kvadratmeter gør lejligheden interessant, især med dens centrale placering. Begge boliger fremstår som charmerende muligheder på boligmarkedet i Åbyhøj.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler